osobnosť

Kudryavtseva Yana Alekseevna: životopis a záznamy

Obsah:

Kudryavtseva Yana Alekseevna je najmladší dokonalý šampión na svetových gymnastických súťažiach. Dievča sa narodilo v športovom prostredí, pretože jej otec je slávny plavec, ktorý zvíťazil na majstrovstvách olympijských hier v roku 1992. Rodina žila v Moskve.

Vzlet z kariéry

Veľmi skoro začal robiť významný pokrok Kudryavtseva Yana Alekseevna. Jej biografia sa spája so závažnými športy, ktoré sa začínajú v roku 2008, keď bolo víťazstvo vyhraté na turnajoch junior. Potom sa takáto udalosť konala v roku 2009 na území Dmitrov, súťažila v Samare v roku 2011, ako aj v Kazani (2012).

Obdobie, kedy sa začali súťaže, bolo 2011. Vtedy sa ocenili talenty, čo ukázala Kudryavtseva Yana Alekseevna. Medzi juniorom sa konala medzinárodná súťaž. Súťaž Grand Prix trvala súčasne.

Yana Alekseevna Kudryavtseva sa dostala do popredných pozícií svojho tímu. Odovzdala vynikajúcu prácu s klubmi aj s obručou. Vyhral sa juniorský pohár. V Pesare získal Kudryavtseva Yana Alekseevna svetové prvenstvo. Jej kariéra sa rýchlo rozvíjala.

Rok 2012 priniesol víťazstvo v európskych súťažiach juniorov. Srdce rozhodcov boli podplácané predstaveniami s loptou, ktorú dokonale predviedla. Kudryavtseva Yana Alekseevna dostal „zlato“ ako výsledok všade okolo v tíme.

Rýchly vývoj

Od tej doby sa jej úspechy iba znásobili. Kudryavtseva Yana Alekseevna sa zúčastňuje súťaží medzi dospelými. Športová kariéra v kategórii senior sa začína medzinárodným turnajom na úrovni 2013, ktorý sa koná v hlavnom meste Ruska. Ďalšie turné sa uskutočnilo na území Holonu. Vyhrali sa všade okolo trblietky, rovnako ako konkurencia klubov, získala bronz, vďaka práci s loptou elegantne obehla obruč.

Kudryavtseva Yana Alekseevna sa potom stáva členom svetového pohára v Sofii. Dal jej prvé miesto všade okolo. Napriek tomu, že to bola jej počiatočná sezóna, dievča bolo prvou v histórii, ktorá prekonala svojich súperov v tejto fáze hneď na začiatku svojej kariéry. Vodcovstvo v práci s obručou bolo vybojované brilanciou, odviedla vynikajúcu prácu so športovým vybavením, získala za svoju výkonnosť s páskou bronz.

Keď sa konal svetový pohár na území Minska, okamžite sa zvíťazilo druhé všestranné víťazstvo, „zlato“ na prácu s loptou, druhé kolo so stuhou a maces.

Nastavenie záznamov

Ďalšiu etapu svojej kariéry absolvovala vo Viedni, keď Yana Alekseevna Kudryavtseva získala „zlato“. Fotografie ukazujú, aké elegantné je toto dievča, ale koľko vytrvalosti a tvrdej práce má! Vykonaním predstavenia s loptou získala 19 bodov za aktualizovaný systém hodnotenia, ktorý bol v tom čase rekordom. Fenoménne mladé dievča bolo, keď získala titul európskeho šampióna. Iba 15 rokov, a už také výsledky!

V rámci prvého finále Svetového pohára v Petrohrade v roku 2013 sa získalo tretie miesto v okolí, prvé miesto pre prácu s loptou, druhé s palcátou a vystúpenie so stuhou.

Víťazstvo bez ohľadu na to

Tento august tento rok priniesol svoj debut v Kyjeve ako súčasť majstrovstiev sveta. Vyskytli sa určité technické prekážky. Hudba sa niekoľkokrát vypla, takže sa predstavenie muselo začať znova. Napriek všetkému sa však stala víťazkou a získala výsledok 18, 5.

Získal sa aj šampionát v práci s klubmi, druhé miesto - obruč, ako aj hranie s loptou. Keď sa konalo záverečné všestranné podujatie, ktoré sa uskutočňovalo v individuálnom režime, dievča zvíťazila. Tento úspech ju povýši na úroveň najmladšej gymnastky, ktorá získala dokonalé vedenie na svete vo veku 15 rokov.

Dobytie východu

Potom sa udalosti jej života odohrali v Japonsku, kde bola členkou klubového šampionátu Aeon Cup. Dievča konala ako súčasť skupiny súťažiacej v mene združenia Gazprom. Spolu so svojimi kolegami v národnom tíme sa stali vodcami tímovej súťaže pred Bieloruskom a Ukrajinou. Keď sa konala jednotlivá všestranná udalosť, Kudryavtseva dostala „zlato“.

Nasledujúci rok 2014 dievča vráti do Moskvy, aby sa zúčastnila jedného z turnajov Grand Prix. Prináša tretie miesto pre všade okolo a druhé pre prácu s palcátovým palcom a obručou. Gymnastka by mohla dosiahnuť vynikajúce výsledky, ak by sa lepšie pripravila, ale stále zostala v prvých troch.

Oveľa lepšie veci boli v Tie, kde zvíťazila na šampionáte vo všetkých kategóriách, s výnimkou práce s palcátom. Tam dostala druhé miesto. V Stuttgarte dostali štyri zlaté medaily. Raz v Holone na Veľkej cene získala dve ďalšie prvé miesta, jednu sekundu a bronz. Pri druhej návšteve Pesara sa mu podarilo zvíťaziť vo všetkých kategóriách.

Neodolateľný majster

Apríl 2014 bol obdobím majstrovstiev Ruska v Penzi. Jednotlivca všade okolo nej bola úplne tlmená. Raz v Corbeil-Eson a Taškente sa umiestnila na druhom mieste, na druhom mieste len so svojim krajanom Mamunom Margaritou. Keď sa v Sofii a Minsku uskutočnili nasledujúce etapy, podarilo sa dievčaťu zvíťaziť.

Tridsiate výročie Majstrovstiev Európy prinieslo víťazstvo v úlohe absolútneho vodcu. Kazaň a záverečná fáza medzinárodného pohára sa stali obdobím získania štyroch zlatých medailí a jednej striebra.

Majstrovstvá sveta 2014 v Izraeli sa začali ako všestranné podujatie tímu, výsledkom čoho sa stali víťazi účastníci z Ruska. Kudryavtseva sa kvalifikoval absolútne vo všetkých finálových súťažiach. Kategórie palcát, obruč, guľa priniesli prvé miesto a stuha - druhé miesto. Bolo to tiež veľmi úspešné obdobie, keď opäť získala status absolútneho majstra jednotlivca všade okolo.

Na konci súťaže dostala Yana špeciálnu cenu, ktorú Longines udelila za eleganciu. Krása sa stala víťazom ceny Silver Doe Award.